BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Autosąvartynas

Kai tik išgirdau, kad darbo reikalais (o reiškia, ir darbo laiku) reikės važiuoti į sąvartyną ir ieškoti labiausiai sudaužytų mašinų, negalėjau paslėpti džiaugsmo. Iš karto prieš akis atsidūrė kadrai iš Discovery Channel Scrapyard Challenge su dešimties metrų aukščio susiraukšlėjusio metalo krūvomis, išsidėsčiuosiomis šimtuose hektarų. Iš tokio miesto kaip Šanhajus to tikrai buvo galima tikėtis. Realybėje viskas pasirodo daug kukliau.
scrapyard work-292.jpg
Nors daug žmonių čia vairuoja kaip visiški idiotai, tikrai žiaurių avarijų, kaip pas mus, man dar neteko matyti. Dažniausiai būna kažkaip taip.
shanghai_daily-045.jpg
Jeigu savininkas nusprendė mašiną neremontuoti, ją nuvežą į vieną iš tokių aikštelių, kur mes radome tik 4 daugmaž tinkamus eksponatus.
scrapyard work-267.jpg
Tas pats atsitinka ir su motoroleriais.
scrapyard work-298.jpg
Ir su sunkvežimiais.
scrapyard work-312.jpg
Vilkikai visai beviltiškiems atvejams.
scrapyard work-306.jpg
Čia mašinos laukia savo eilės būti perdirbtos, niekas iš jų neišpjauna katalizatorių ir netgi akumuliatorių neišima. Kaip ir kur jas perdirba, sužinoti nepavyko. Pabaigai dar vienas autogyvenimo epizodas. Kokia didelė dėžė… niekaip nelenda į bagažinę…
scrapyard work-313.jpg
Gal taip pavyks?
scrapyard work-314.jpg

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (4)

  1. Ar dauguma kinų tokio žemo ūgio? :D

  2. Ne visi, bet dauguma yra vidutiniškai smulkesni, negu mes :).

  3. Kaip supratau iš nuotraukų, sąvartyną galima vadinti ne automobilių, bet motorolerių :))

  4. :)))) Jo. Išvis mane nustebino, kaip patys kinai nesiorientuoja savo mieste. Visą dieną bastėmes po šitas sušiktas aikšteles, o taip nieko gero ir nesuradome. Jeigu žinočiau, geriau pats pagooglinčiau…

Rašyti komentarą