BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Šiek tiek apie tai, kuo užsiimu

Nevaikščiuoju, nefotografuoju, nesusipažįstu, nesportuoju, mažai bendrauju, nes dirbu visą parą prie naujo projekto. Netgi kai miegu, tarp nuogų merginų sapnuose įsiterpia jo dalys. Šiandien man jau ranka skauda nuo pėlės, tai padarau būtiną laisvadienį.
Man jau seniai nesudėtinga sumodeliuoti bet ką, surenderinti daugelį dalykų, suretušuoti fotošope, bet animuoti tik pradedu. O reikia kieto dalyko - pakankamai tikroviškai sudaužyti mašiną, ir dar taip, kad iš jos įspūdingai iškristų daugelis detalių. Kol kas gaunasi taip (gifas sveria 3 megabaitus, tai reikia palaukti kol užsikraus):

Uploaded with ImageShack.us
Ir tai reiškia, kad artimiausią savaitę vargu ar atsiras daugiau laiko :)). O kai pabaigsiu, padarysiu ko nors tokio, kad visos pastangos atsipirktų trigubai B). O šiandien pas mus sninga kaip iš kibiro, ir aš varau mėgautis lietuviška žiema Šanhajuje :).

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (2)

  1. Įdomiai gavosi. Kas dar planuose?

  2. Deja tai tik pirmas maždaug priimtinas bandymas, kurį art direktoriai suplėš į gabalus :D Tai jeigu apie darbą - reikės sudaužyti dar vieną mašiną, nustatyti medžiagas, apšvietimą, aplinką, kurioje jos susirdūrė.
    Jeigu apie gyvenimą - tai svarbiausia įveikti darbą ir norėčiau nuvažiuoti kur nors iš miesto. Į gamtą, miškus, ežerus, nežinau, kur kvėpuotųsi laisvai :).

Rašyti komentarą